انتشارات ققنوس | دور دنیا در هشتاد روز
 
32,000 تومان

دور دنیا در هشتاد روز

مشخصات کتاب
نویسنده ژول ورن
مترجم فرزانه مهری
نوبت چاپ 1
سال نشر 1397
قطع پالتویی
تعداد صفحات 238
نوع جلد سلفون
شابک 978-600-391-036-2
تولید کننده آفرینگان , ققنوس

دور دنیا در هشتاد روز در شمار بهترین آثار ژول ورن قرار می‌گیرد. از این رمان فیلمی کمدی و ماجراجویانه و کارتونی دیدنی هم ساخته شده است. در این داستان جنتلمن انگلیسی با دوستان خود شرط می‌بندد که طی هشتاد روز دور دنیا را بپیماید، به این ترتیب عازم سفری پرماجرا و هیجان‌انگیز می‌شود. اتفاقات جالبی که در این سفر دور و دراز برای او و همراهانش می‌افتد، با چاشنی طنز و خنده و شوخی، این اثر را به یکی از پرمخاطب‌ترین آثار ادبیات جهان تبدیل کرده است. نکته جالب‌توجه درباره این رمان این است که ژول ورن آن را در شرایط بد اقتصادی و روحی نوشته اما نتیجه اثری چنین خواندنی و جذاب شده است.

ژول ورن اولیننویسندهرمان‌هاییماجراجویانهبادستمایه‌هاییازعلمو تکنولوژی است. پنجهفتهپروازبابالن،اولیناثراو،باچنانموفقیتیروبه‌روشد کهژولورنراجهانیکرد.پسازآنسفربهمرکززمینرامنتشرکردو بعددورماهوکمیبعدتردوردنیادرهشتادروز.

گروهانتشاراتیققنوس،بنابهاهمیتآثارژولورن،تصمیمگرفتنسخه کاملیازمجموعهآثارایننویسندهراتهیه،ترجمهومنتشرکندتاهمهمخاطبان بهصورتیمنسجمبانخستینآثارعلمی‌ـ‌تخیلیجهانپیشگویی‌هایعلمی ایننویسندهبزرگدرقالبرمان‌هایجذابوپرکششاوآشناشوند.

 

مطالعه بخشی از کتاب 

نظر شما چیست؟
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند
عضویت در خبرنامه