گروه انتشاراتی ققنوس
  • آخرین به روز رسانی
    ۱۳۹۶/۳/۳۱

پیشنهاد کتاب روزنامه ایران: به دنبال کریستف کلمب

نویسنده: سایر محمدی
تاریخ: 1/اردیبهشت/1385

روزنامه ایران

«به دنبال کریستف کلمب» عنوان کتابى به قلم ژان پل دوویل و تصویرگرى موریس پومیه است که بیتا شمسینى آن را به فارسى ترجمه و منتشر کرده است.
انتشارات ققنوس ناشر این کتاب، مجموعه اى تاریخى تحت عنوان «به دنبال...» در برنامه خود دارد که هر جلد به موضوع خاصى مى پردازد و تاکنون کتاب هاى «به دنبال فردوسى»، «به دنبال اسکندر» و «بنیانگذار رم»، «ژولیوس سزار» و «خدایان مصر» و ... را منتشر کرده و کتاب هاى دیگرى چون «امیرکبیر» و «لئوناردو داوینچى» و ... را در دست تهیه دارد.
کتاب «به دنبال کریستف کلمب» کتابى داستانى است که نویسنده ما را پا به پاى کریستف کلمب کاشف قاره آمریکا به کشف دریاها و سرزمین هاى تازه مى برد و تمدن و فرهنگ قرن پانزدهم میلادى را به ما معرفى مى کند. این مجموعه که پیش از این از سوى انتشارات گالیمار یکى از بزرگترین و معتبرترین مؤسسات انتشاراتى دنیا منتشر شده، امتیاز ترجمه فارسى این آثار را به زبان فارسى به انتشارات ققنوس در ایران واگذار کرده است.«به دنبال کریستف کلمب» در ۱۲۸ صفحه با جلد گالینگور و مصور براى نوجوانان تألیف و منتشر شده و قیمت آن ۱۹۰۰ تومان است.

اطلاعات این کتاب

نام کتاب: به دنبال کریستف کلمب
موضوع: به دنبال ...
نویسنده: پل دوویول
مجموعه: به دنبال...
قیمت: 90000 ريال
شابک: 978-964-311-552-4
سال چاپ: 1393
نوبت چاپ: 3
نوع جلد: سلفون سخت
قطع کتاب: خشتي
تعداد صفحات: 128
وزن کتاب: 0
توضیحات کتاب:نام کریستف کلمب شاید در دل بسیاری از ما اشتیاق کشف تازه ها را شعله ور کند با خواندن این داستان مستند می توانیم پابه پای کریستف کلمب کاشف قاره آمریکا برای کشف دریاها و سرزمین های تازه قدم برداریم در بیم و امیدهای او و همراهانش شریک شویم و فرهنگ و تمدن قرن پانزدهم میلادی اروپا را بشناسیم.

کتاب های مرتبط با این کتاب